KONST / Litografier / Färglitografi 10838229
*
nr 1083 8229
Vladimir Beck
(f. 1943)
Färglitografi, Vladimir Beck (f. 1943), 101/360, motivet: 44x46
Följerätt
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 januari 2017
kl 18:49:11
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/1 18:28:57
1
200 kr
16/1 09:37:18
2
250 kr
16/1 18:44:11
3
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad vladimir beck
-
6349 Färglitografi
3 st, Stig Fyring (1934-2015), Sverige. Son, ytter..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 18:57
-
6380 Färglitografi
ankare. Signerad, numrerad ea. Färglitografi, bild..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 19:16
-
6486 Färglitografi
Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 18:54
-
6622 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. 6 st, 14,5-18,5-2..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 18:28
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 19:32
-
6449 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 18:38
*
Vladimir Beck
nr 1083 8229
Vladimir Beck
(f. 1943)
Färglitografi, Vladimir Beck (f. 1943), 101/360, motivet: 44x46
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 400 kr |
| Såld: | 300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 16 januari 2017 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 12/1 18:28:57 | 1 | 200 kr |
| 16/1 09:37:18 | 2 | 250 kr |
| 16/1 18:44:11 | 3 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad vladimir beck
-
6349 Färglitografi
3 st, Stig Fyring (1934-2015), Sverige. Son, ytter..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 18:57 -
6380 Färglitografi
ankare. Signerad, numrerad ea. Färglitografi, bild..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 19:16 -
6486 Färglitografi
Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 18:54
-
6622 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. 6 st, 14,5-18,5-2..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 18:28 -
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 19:32 -
6449 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 18:38



